نتایج جستجو برای عبارت :

منم که عهد وفا را به سنگ شک نشکستم

چوپانی عادت داشت تا در یک مکان معین زیر یک درخت بنشیند و گله گوسفندان را برای چرا در اطراف آنجا نگه دارد. زیر درخت سه قطعه سنگ بود که چوپان همیشه از آنها برای آتش درست کردن استفاده می‌کرد و برای خود چای آماده می‌کرد. هر بار که او آتشی میان سنگها می‌افروخت متوجه می‌شد که یکی از سنگها مادامی که آتش روشن است سرد است اما دلیل آن را نمی‌دانست.چند بار سعی کرد با عوض کردن جای سنگها چیزی دست‌گیرش شود اما همچنان در هر جایی که سنگ را قرار می‌داد سرد ب
عرق کرده بودی داشتی حرف میزدی....نگاه کردم به آسمان آبی.....تو کلاه ت را برداشتی و گفتی چای می خوری؟....چای زغالی را آماده کردم و گفتم بیا....دست هایت را آب زدی و گفتی اگه امسال خوب بشه میشه بیرون خونه بگیریم و از این چار دیواری خلاص شیم... خسته شدم از دست غرغرهای مادرت...تازه جامونم تنگه.....اگه بخوایم بچه بیاریم حداقل خونه یه اتاق داشته باشه....سقف بالای سر مال خودمون باشه...بتونم واسه تو چیزی بپزم که تو دوس داری نه مادرت....نگاه میکنم به زمینی که دارد با
از قدیم گفتن انسان جایز الخطاست! میدونید چرا میگن جایز الخطا؟ ینی جایز هست که خطا کنه!چون از اشتباهاتش درس میگیره
اما وای و صد وای به اونروزی که یه اشتباه انجام بده که هرچقدم با خودش کلنجار بره نتونه خودشو ببخشه
میدونید تو زندگی همه ما یه سری لحظه ها و کارای خاص وحود دارن که ما با فکر کزدن به اون آرامش پیدا میکنیم،حس خوبی بهمون میدن
اما گاهی اوقات یه حرف اشتباه میتونه تمام خاص بودن اون قضیه رو از بین ببره
و براتون آرزو میکنم هیچوقت اون کسی نبا
دانلود آهنگ رضا صادقی عاشقی یه طرفه
”عاشقى یه‌طرفه” منتشر شد ، دانلود آهنگ جدید رضا صادقی با دو کیفیت 320 و 128 همراه با لینک مستقیم
Download New Music By Reza Sadeghi Called Asheghi Ye Tarafe

متن موزیک عاشقی یه طرفه :
تو زخم یه تکراری یه عاشق بیماری ♪میگفتی نترس دیگه تا منو داری یه خوابی تو بیداری ♪یه حس خود آزاری رفیقی و نارفیق مثل سیگاری ♪من اون دل وابستم که رفتی و نشکستمولی رو خودم همه درا رو بستم ندادی از دستم ♪نباشی بازم هستم گلایه ندارم من فقط خستم خستم ♪
♫♫♫
رضا صادقی عاشقی یه طرفه
دانلود آهنگ جدید رضا صادقی به نام عاشقی یه طرفه
Download New Music Reza Sadeghi - Asheghi Ye Tarafe
تو زخم یه تکراری یه عاشق بیماری میگفتی نترس دیگه تا منو داری یه خوابی تو بیدارییه حس خود آزاری رفیقی و نارفیق مثل سیگاری ...من اون دل وابستم که رفتی و نشکستم ولی رو خودم همه درا رو بستم ندادی از دستمنباشی بازم هستم گلایه ندارم من فقط خستم خستم ...عاشقی یه نفره یعنی خوابت نمیبره یعنی جونتو بدی براش ولی بذاری برهعاشقی یه نفره یعنی دل با تنهایی
رضا صادقی عاشقی یه طرفه
تو زخم یه تکراری یه عاشق بیماری میگفتی نترس دیگه تا منو داری یه خوابی تو بیدارییه حس خود آزاری رفیقی و نارفیق مثل سیگاری ...من اون دل وابستم که رفتی و نشکستم ولی رو خودم همه درا رو بستم ندادی از دستمنباشی بازم هستم گلایه ندارم من فقط خستم خستم ...عاشقی یه نفره یعنی خوابت نمیبره یعنی جونتو بدی براش ولی بذاری برهعاشقی یه نفره یعنی دل با تنهایی
رضا صادقی عاشقی یه طرفه

رضا صادقی عاشقی یه طرفه
تو زخم یه تکراری یه عاشق بیماری میگفتی نترس دیگه تا منو داری یه خوابی تو بیدارییه حس خود آزاری رفیقی و نارفیق مثل سیگاری ...من اون دل وابستم که رفتی و نشکستم ولی رو خودم همه درا رو بستم ندادی از دستمنباشی بازم هستم گلایه ندارم من فقط خستم خستم ...عاشقی یه نفره یعنی خوابت نمیبره یعنی جونتو بدی براش ولی بذاری برهعاشقی یه نفره یعنی دل با تنهای
دَه روز به سرعت نور تمام شد ،از فردا زنجیرها و طبل ها و عَلَم ها میرن تو انبار، کم کم پارچه های مشکی با تَن شهر خدافظی میکنن، ایستگاه صلواتی سر خیابون جمع میشه ، صدای نوحه و طبل و سِنج نمیاد، شهر میخوابه و عزاداری های شبانه تموم میشه... غروب روز عاشورا ازون غروباییه که به تمام دَه روز قبل فکر میکنی و دلت میگیره، با خودت میگی یعنی واقعا از فردا شب این حس و حال قشنگ با کوچه ها و محله ها خدافظی میکنه و میره تا یه سال دیگه؟؟!! آخ که این یه سال چقد بنظر
السلام علیک یا مولای یا صاحب العصر و الزمان عجل‌الله فرجک
سلام ووقت بخیر! آخرین جمعه‌ی ماه شعبان و در اولین شب از ماه مبارک رمضان و تفالی دیگه به دیوان حافظ؛ از تمامی دوستانم و مخاطبین کیمیا، برای لحظات ناب و تکرارنشدنی‌ای که به فضل الهی توفیق لمس‌کردن‌ش رو خواهند داشت، التماس دعا دارم؛ بسم‌الله...

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن ب
یکی از دوستان دنیای مجازی، که قدمت دوستیمان به عصر بلاگفاییها برمیگردد و هنوز در واتساپ و اینستاگرام در ارتباطیم، مرا به چالش بامزه ای دعوت کرد که اولش در کمال بی ذوقی جواب دادم: فلانی جان! من دیگر نمیخواهم حتی اسم کرونا را بشنوم. 
ولی وقتی استوریهای خودش را دیدم یک دفعه «چی شد؟» «دلم خواست!!!» و من هم استوری گذاشتم. چالش از این قرار بود که باید تصویر کتاب یا کتابهایی را استوری می کردی و با استفاده از عنوان آن، چیزی برای کرونا می نوشتی! 
دوست ج
غزل شمارهٔ ۶۴۴                    بـا روی چـون گـلـنـارش از بـرگ سـمن باز آمدم          بــا زلــف عــنــبــر بـارش از مـشـک خـتـن بـاز آمـدم          تــا آن نــگــار ســیــمـبـر شـد شـمـع ایـوانـی دگـر          مــردم چــو شــمــع انـجـمـن وز انـجـمـن بـاز آمـدم          گــفــتــم بــبــیــنـم روی او یـا راه یـابـم سـوی او          رفـتـم ز جـان در کـوی او وز جـان و تن باز آمدم          از عـشـق آن جـان جـهـان بـگـذشـتـم از جـ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خط کشی زمین مدارس تهران